KONST / Litografier / Färglitografi 12509233
nr 1250 9233
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1997,175/295. Motivet: 30x30
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:34:08
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson